Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Ženy si zapsaly první výhru, když porazily Spartu

Poslední utkání na domácí půdě v základní části odehrály ženy o víkendu 3.2.-4.2.2024. V sobotu se ženy utkaly od 16.00 s ACEMA Sparta Praha a v neděli v ten samý čas 16.00h s MITEL Florbalová akademie MB.

Sobotním soupeřem byla pro Dračice ACEMA Sparta Praha. Do zápasu obě družstva vstoupily odhodlaně a první gól zápasu padnul až po 12 minutách hry do sítě Dračic. Odpověď však následovala již po 6 vteřinách a první třetina skončila 1:1. Ve druhé třetině se více dařilo Sparťanským ženám a stav po dalším 20 minutách hry byl 2:3 pro tým hostí. Rozhodující byla poslední třetina, ve které se Dračice ukázaly jako soupeř, který zvládne vyhrávat. Odskočily Spartě na rozdíl dvou branek. Deset vteřin před koncem zápasu, přišlo jediné vyloučení tohoto utkání a Dračice tak čelily přesilové hře, kterou Sparta využila. V posledních 5 sekundách se již podařilo Dračicím neinkasovat žádný gól a mohly oslavit své první vítězství sezóny s konečným skóre 5:4.

Zápas odehraný v neděli 4.2. již nebyl tak vydařeným na straně Dračic, a body si tentokrát odnesl soupeř, kterým byla MITEL Florbalová akademie Mladá Boleslav. Utkání se odehrávalo v pomalejším tempu a domácí tým nedokázal postavit účinné obranné postavení proti soupeři. Vstřelené 4 branky nestačily a Dračice tak podlehly týmu hostí poměrem 4:10.

Další zápas odehrají ženy v Českých Budějovicích v sobotu 17.12.2024 od 20.00 s SK Meťák České Budějovice. Přijeď ženy podpořit a buď šestým hráčem, co požene Dračice vpřed!