Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Ženy na severu neuspěly

Ženy vyrazily na sever Čech, kde se snažily získat poslední možné body do tabulky. V sobotu se utkaly s Florbal Ústí do 13.30h a v neděli je od 17.00h čekal celek FBC Česká Lípa.

Sobotní utkání proti Florbal Ústí začalo pro Dračice výborně. Hned v první minutě vedly už 1:0, bohužel se jim ale nepodařilo na výborný vstup do utkání navázat a soupeřky do konce první třetiny vyrovnaly. Od druhé třetiny Ústí ženy přehrávalo a zápas tak skončil poměrem 3:8.

V nedělním zápase ženy usilovaly o body. Již v 5. minutě ale prohrávaly 0:2. Vstup do druhé třetiny jim nevyšel a obdržely další tři rychlé góly. Třetí třetina byla jedna z nejhorších, ženy ji prohrály 1:8. Stav utkání na konci zápasu 2:13.

Po základní části ženy zůstaly na 14. místě se 3 body, za jednu výhru na domácí palubovce nad pražským týmem ACEMA Sparta Praha. V 1. kole play-off narazí ženy na jiný pražský celek, a to BLACK ANGELS. První utkání se odehraje v sobotu 2.3.2024 od 14h v Praze a odveta bude v neděli 3.3.2024 od 16h v Týně nad Vltavou. Doraž ženy podpořit!