Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Dorostenky vezou z Třebíče 6 bodů

V neděli 3.3.2024 odehrály dorostenky svůj předposlední turnaj v Třebíči. Od 10.00h se utkaly s domácím celkem Snipers Třebíč a od 12.30h s TJ Centropen Dačice.

V první utkání se setkaly s domácím týmem Snipers Třebíč. Dračice hned z kraje utkání inkasovaly gól, ale nic nevzdaly a bojovaly dál. Zápas byl po celou dobu v pomalejším tempu. I přes dorostenky dokázaly skórovat a berou tak body za výhru 7:4.

Druhý zápas odehrály s TJ Centropen Dačice. Dračice opět prvních minutách hry inkasovaly 2 rychlé góly. Holky odpověděly nazpět taky dvěma rychlými góly a stav po první třetině byl 2:2. Dračice s bojovnosti a s chuti do střel zápas převzaly do svých rukou a berou další důležitou výhru 7:5.

Další turnaj a zároveň poslední odehrají dorostenky na domácí palubovce v neděli 17.3.2024. Od 10.00h se utkají se Sklo Bohemia Světlá n/S a od 13.30h se Spartak Pelhřimov.