Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Dorostenky vezou 3 body ze Soběslavi

Dorostenky odehrály turnaj v nedaleké Soběslavi v neděli 18.2.2024. Od 16.00h odehrály utkání proti BELO SK Jihlava a od 18.00h s FbC Písek.

Dorostenky v prvním zápase čekal soupeř BELO SK Jihlava. Na začátku první třetiny se holkám podařilo vstřelit gól a tím se hra dostala do většího tempa. Dračicím se dařilo plnit pokyny trenérů. I přes chyby, které dokázal soupeř potrestat, se holkám podařilo vyhrát 8:2.

Ve druhém zápase nás čekal Písek. Soupeř je porazitelný, ale zároveň i dost těžký. Dračice šly do zápasu s odhodláním a bojovností. Hned z počátku dorostenky obdržely gól, holky bojovaly dál a dokázaly srovnat. Na konci druhé třetiny předvedly Dračice výborný výkon, kdy chtěly soupeře zatlačit, ale bohužel Písek byl víc aktivnější a dokázal potrestat chyby. Konečný výsledek 2:8.

Další turnaj se uskuteční v Třebíči v neděli 3.3.2024. Od 10.00h se utkají s domácím týmem Snipers Třebíč a od 12.30 s TJ Centropen Dačice.