Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Juniorky padly v Jihlavě

V sobotu 27.1.2024 se juniorky vydaly na první zápasy v novém roce do Jihlavy. Od 10.00h se utkaly s IP Polná SK Jihlava a od 12.00h se Sklo Bohemia Světlá n/S.

První zápas s IP Polná SK Jihlava ze začátku vypadal pěkně. Holky až do 7 minuty první třetiny držely bezbrankový stav. Pak soupeř začal svoji kanonádu. Po první třetině byl stav 3:0 pro Jihlavu. Ve druhé třetině byla opět vidět velká převaha soupeře, ale i tak se Dračice probojovaly a daly alespoň jeden gól, stav po druhé třetině byl 7:1 pro soupeře. Ve třetí třetině holky už jen spíš bránily a občas se objevila nějaká hezká snaze v útoku. Zápas skončil výsledkem 15:1 pro domácí Jihlavu.

Ve druhém zápase narazily juniorky na Sklo Bohemia Světlá n/S. Tam bezbrankový stav vydržel do 4 minuty první třetiny. Holky spíše jen bránily a občas se dostali do útoku jenže síly už nestačily a tak se po chvíli opět vracely do obrany. Zápas byl doprovázen kotlem fanoušků Světlé n/S, takže v hale aspoň nebylo ticho. Zápas skončil za stavu 20:0 pro Světlou.

Další utkání odehrají juniorky v sobotu 3.2.2024 v Soběslavi, kde je čekají dohrávky zápasů. Od 11.45h se utkají s FbC Písek a od 13.15h s Banes Florbal Soběslav.