Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Juniorky odehrály odložené zápasy v Soběslavi

V sobotu 3.2.2024 se juniorky vydaly na dohrávku dvou zápasů do Soběslavi. Holky čekaly dva zápasy s FbC Písek od 11.45 a od 13.15 s Banes Florbal Soběslav.

První zápas holky hráli s FbC Písek. Už od začátku byl Písek hodně aktivní. Holky zvládly udržet bezbrankový stav až do 7 minuty první třetiny. Od této chvíle si Písek vzal hru do své režie. Dračice bránily co to šlo a když se to povedlo i nějaká ta pěkná akce v útoku tam byla. Bohužel žádná z šancí v brance Písku neskončila. A tak zápas skončil 0:18 a FbC Písek se tak mohl radovat že zisku bodů a čistého konta.

Druhý zápas juniorky čekal Banes Florbal Soběslav. Tam byly hráčské síly téměř vyrovnané. Takže byla nějaká šance na lepší zápas. Jenže bohužel pro dračice, které už neměly moc sil a nikoho na střídání. Takže většinu času bránily. Nakonec se, ale objevily i moc krásné akce v útoku ze kterých padly 3 góly do branky Soběslavi. Body opět bral soupeř, zápas skončil 12:3 pro Soběslav.