Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Juniorky nedokázaly získat žádný bod

V nedělí 19.11.2023 se juniorky vydali do Chýnova, kde je čekaly dva zápasy. Od 9.00h je čekal SK Meťák České Budějovice a od 12.00h Banes Florbal Soběslav.

První zápas s týmem SK Meťák České Budějovice vypadal ze začátku zápasu pěkně. Už ve 3 minutě padla první branka, bohužel do naší brány a soupeř se tak ujal vedení. Skóre ale dlouho nevydrželo a po 6 vteřinách byl rázem stav 1:1. První třetina skončila za nerozhodného stavu 2:2. Ve druhé třetině se podařilo soupeři odskočit o tři branky a skóre bylo 5:2. Ve poslední třetině dokázaly Dračice už jen upravit skóre na konečných 5:3 pro soupeře.

Druhý zápas začal velmi rychle když už po 40 vteřinách soupeř vedl 1:0. Holkám se ale podařilo vyrovnat, bohužel 2 minuty před koncem se Soběslav opět dostala do vedení, první třetina tak skončila 2:1. Na začátku druhé třetiny se dračicím povedlo vyrovnat. Skóre se ve druhé třetině měnilo ještě 4 krát a stav na konci druhé třetiny byl vyrovnaný 4:4. Do třetí třetiny šli holky s tím že to chtějí urvat a získat body. Bohužel po 5 minutách třetí třetiny šla Soběslav do vedení, holky to nechtěli vzdát a podařilo se jim vyrovnat na 5:5. Bohužel pak do naší branky spadli 2 góly. Body tak získala Soběslav.

Další zápasy odehrají juniorky v neděli 3.12.2023 v Písku. Od 10.30h se utkají se Sklo Bohemia Světlá n/S a od 13.30h s domácím týmem FbC Písek.