Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Dorostenky přivezly 6 bodů

V sobotu 20.1.2024 odjely dorostenky do Třeště, kde se utkaly od 9.00h s TJ Centropen Dačice a od 11.00h s BELO SK Jihlava.

První zápas s TJ Centropen Dačice byl pomalý, i přesto dokázaly dračice ovládnout hru. Výsledek zápasu 8:2.

Zápas s BELO SK Jihlava byl od začátku pohledný a rychlý. Po první třetině dorostenky prohrávaly už 1:4, ale bojovností dokázaly ve druhé třetině zápas srovnat na 6:6. O vítězi tak rozhodovala třetí třetina, kde se Dračicím podařilo vstřelit 2 góly a náskok si udržet. Dorostenky tak nepříznivý stav dokázaly otočit na 9:7.

Další utkání odehrají na domácí půdě a to v sobotu 11.2.2024. Od 9.00h změří síly s SK Meťák České Budějovice a od 12.00h s týmem Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.