Související zápasy

RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN NAD VLTAVOU

Dorostenky doma neuspěly

V sobotu 11.2.2024 odehrály dorostenky domácí turnaj. Od 9.00h změřily síly s SK Meťák České Budějovice a od 12.00h s týmem Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

V prvním zápase s SK Meťák České Budějovice holky dlouho držely krok se soupeřem, i když musela několikrát dotahovat. Bohužel třetí třetina rozhodla. Dračice obdržely 4 góly a výsledek zápasu tak byl 5:8 pro soupeře.

Do druhého utkání s lídrem skupiny holky vstoupily dobře, zápas se od začátku odehrával ve vysokém tempu. Po první třetině byl stav utkání 2:4. Pak už se ale Dračím koncovka nedařila, zatímco soupeř dále přidával góly. Stav utkání na konci zápasu 2:12.

Další utkání je čekají hned další víkend a to v neděli 18.2.2024 v nedaleké Soběslavi. Od 16.00h se utkají s BELO SK Jihlava a od 18.00h s FbC Písek. Doraž holky podpořit.